Ostatnio oglądane Zamknij
  • Loading

Witaj! Załóż konto lub Zaloguj

.Złota moneta Wiedeńscy Filharmonicy 1 Oz. 2017 r. x 10 sztuk (nr aukcji: 16840803 )

Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przelew Bankowy
-

Sprzedający

goldonpl (0)

0% Pozytywnych Komentarzy

Dołączył: 2015-04-21

Pozostałe informacje

Numer aukcji: 16840803

Ilość wyświetleń: 27

Data dodania: 2018-01-25 00:40:03

.Złota moneta Wiedeńscy Filharmonicy 1 Oz. 2017 r. x 10 sztuk

Złota moneta bulionowa - Wiedeńscy Filharmonicy 1 Oz. Zestaw 10 sztuk w oryginalnej tubie. Rocznik 2017. Monety w stanie menniczym.

Wysyłka monet maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania należności na rachunku bankowym. Wysyłka ubezpieczonym poczteksem na koszt firmy.

Dane monety:

Kraj: Austria
Mennica: Austrian Mint
Nominał: 100 EUR
Materiał: Au 999,9
Masa: 31,1 g (1 uncja)
Średnica: 37 mm
Grubość: 1,98 mm


[Obraz=vienna_tuba,vienna_tuba_d ]
Cena złotej monety została skalkulowana w oparciu o aktualny kurs złota, aktualny kurs USD, koszt bicia oraz marżę dilerską.__Płatność:__ ponieważ cena złota podlega dziennym wahaniom kursowym dlatego na płatność czekamy maksymalnie 1 dzień roboczy (zaksięgowanie płatności na rachunku bankowym). Po tym terminie zlecenie może zostać anulowane lub cena ulec zmianie.__Dostawa: __ Termin dostawy jest zgodny z informacją przy produkcie.Pytania prosimy kierować po nr telefonu: (+48) 508 047 258

Dostawa

Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Shipping to:
Polska only
Ilość:
Zmień lokalizację: Województwo: Miasto:
Kod pocztowy:
Cena Dostawa Service Estimated delivery
-
-
-
-
iZłoto.pl to internetowa giełda złota stworzona dla dilerów złota oraz ich klientów, którzy chcą kupić lub sprzedać złoto w sposób wygodny, bezpieczny i korzystny. Na iZłoto.pl kupisz złoto: złote monety, sztabki złota, złote monety bulionowe, srebro inwestycyjne - m.in.: sztabki srebra oraz srebrne monety bulionowe. Na naszej platformie dostępna jest również platyna i pallad w postaci sztabek i monet. Najlepsze ceny złota, oraz największa oferta złota inwestycyjnego od wielu Sprzedających w jednym miejscu.

UWAGA: Administracja portalu iZłoto.pl nie bierze odpowiedzialności za Twoje inwestycje. Inwestuj rozważnie!

Przeglądjąc stronę zgadzasz się na politykę prywatności. W sytuacji gdy nie wyrażasz zgody na korzystanie witryny z cookies prosimy o jej opuszczenie.

Live Chat Software