Ostatnio oglądane Zamknij
  • Loading

Witaj! Załóż konto lub Zaloguj

Złota moneta Somalijski Słoń 1 oz . 2017 r. (nr aukcji: 96843206 )

Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przelew Bankowy
-

Sprzedający

goldonpl (0)

0% Pozytywnych Komentarzy

Dołączył: 2015-04-21

Pozostałe informacje

Numer aukcji: 96843206

Ilość wyświetleń: 57

Data dodania: 2018-01-25 01:20:06

Złota moneta Somalijski Słoń 1 oz . 2017 r.

Złota moneta bulionowa - Słoń Somalijski / Somalia Elephant 1 Oz. Rocznik 2017. Stanie menniczy. Monery wysyłane w kapslu.

Wysyłka maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania środków na rachunku.

Przy zamówieniu powyżej 7000 zł - wysyłka gratis.

Mennica: Bavarian State Mint Munich
Kraj: Somalia
Nominał : 1000 szylingów somalijskich
Materiał: AU 999/1000
Masa: 31,1 g
Średnica: 38,6 mm
Grubość: 2 mm

Cena złotej monety została skalkulowana w oparciu o aktualny kurs złota, aktualny kurs USD/PLN , koszt bicia oraz marżę dilerską.__Płatność:__ ponieważ cena złota podlega dziennym wahaniom kursowym dlatego na płatność czekamy maksymalnie 1 dzień roboczy (zaksięgowanie płatności na rachunku bankowym). Po tym terminie zlecenie może zostać anulowane lub cena ulec zmianie.__Płatność:__ ponieważ cena złota podlega dziennym wahaniom kursowym dlatego na płatność czekamy maksymalnie 1 dzień roboczy (zaksięgowanie płatności na rachunku bankowym). Po tym terminie zlecenie może zostać anulowane lub cena ulec zmianie.__Dostawa: __ Termin dostawy jest zgodny z informacją przy produkcie.Pytania prosimy kierować po nr telefonu: (+48) 508 047 258
iZłoto.pl to internetowa giełda złota stworzona dla dilerów złota oraz ich klientów, którzy chcą kupić lub sprzedać złoto w sposób wygodny, bezpieczny i korzystny. Na iZłoto.pl kupisz złoto: złote monety, sztabki złota, złote monety bulionowe, srebro inwestycyjne - m.in.: sztabki srebra oraz srebrne monety bulionowe. Na naszej platformie dostępna jest również platyna i pallad w postaci sztabek i monet. Najlepsze ceny złota, oraz największa oferta złota inwestycyjnego od wielu Sprzedających w jednym miejscu.

UWAGA: Administracja portalu iZłoto.pl nie bierze odpowiedzialności za Twoje inwestycje. Inwestuj rozważnie!

Przeglądjąc stronę zgadzasz się na politykę prywatności. W sytuacji gdy nie wyrażasz zgody na korzystanie witryny z cookies prosimy o jej opuszczenie.

Live Chat Software