Ostatnio oglądane Zamknij
  • Loading

Witaj! Załóż konto lub Zaloguj

O nas

Serwis iZłoto.pl powstał z myślą o osobach inwestujących w kruszce oraz podmiotach zajmujących się obrotem metalami i kamieniami szlachetnymi. Naszym priorytetem jest zapewnienie przyjaznego środowiska do zawierania transakcji na odległość w możliwie najbezpieczniejszy sposób.

W jednym miejscu iZłoto.pl oferuje dostęp do oferty wielu sprzedawców: mennic, dealerów metali szlachetnych, firm kolekcjonerskich oraz użytkowników prywatnych. 

Najważniejszą wartością jest dla nas bezpieczeństwo użytkowników. 
iZłoto.pl umożliwia zawieranie bezpiecznych transakcji Escrow z wykorzystaniem rachunku powierniczego oraz zakupy u 
 Zweryfikowanych Firm

Chcemy, aby nasz serwis służył Państwa interesom. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie, które pozwolą nam rozwijać 
iZłoto.pl i dostosowywać serwis do Państwa potrzeb.

Zespół iZłoto.pl
 
iZłoto.pl to internetowa giełda złota stworzona dla dilerów złota oraz ich klientów, którzy chcą kupić lub sprzedać złoto w sposób wygodny, bezpieczny i korzystny. Na iZłoto.pl kupisz złoto: złote monety, sztabki złota, złote monety bulionowe, srebro inwestycyjne - m.in.: sztabki srebra oraz srebrne monety bulionowe. Na naszej platformie dostępna jest również platyna i pallad w postaci sztabek i monet. Najlepsze ceny złota, oraz największa oferta złota inwestycyjnego od wielu Sprzedających w jednym miejscu.

UWAGA: Administracja portalu iZłoto.pl nie bierze odpowiedzialności za Twoje inwestycje. Inwestuj rozważnie!

Przeglądjąc stronę zgadzasz się na politykę prywatności. W sytuacji gdy nie wyrażasz zgody na korzystanie witryny z cookies prosimy o jej opuszczenie.

Live Chat Software