Ostatnio oglądane Zamknij
  • Loading

Witaj! Załóż konto lub Zaloguj

Bezpieczeństwo

 

iZłoto.pl powstało z potrzeby zapewnienia klientom bezpiecznego miejsca do zakupów kruszców w Internecie, umożliwiającego obustronie zyskowne transakcje.

Nasze procedury gwarantują, że zamówienia złożone za pośrednictwem iZłoto.pl to najbezpieczniejsza forma kupna kruszców on‐line. Oprócz bezpieczeństwa środków pieniężnych dajemy gwarancję rzetelności i wysokiej jakości obsługi.


Dlaczego zakupy w iZłoto.pl są bezpieczne?

W serwisie iZłoto.pl masz dostęp do oferty  Zweryfikowanych Firm z branży inwestycyjno-kolekcjonereskiej o sprawdzonej reputacji i z historią działaności na rynku. Sprawdź czy przy sprzedawcy znajduje się symbol  
 

Wszystkie połączenia z serwisem iZłoto.pl są szyfrowane


Posiadamy certyfikat zabezpieczający EV (rozszerzonej walidacji) sygnowany przez Comodo - jedną z wiodących marek zajmujących się bezpieczeństwem on-line.
 
Certyfikat SSL iZłoto.pl

 

iZłoto.pl uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo organizowanym przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG InfoMonitor), które zgodnie z Ustawą o Informacji Gospodarczej przyjmuje, przechowuje i udostępnia informacje gospodarcze o przeterminowanym zadłużeniu osób i firm.

iZłoto.pl - Firma Wiarygodna Finansowo

BIG InfoMonitor prowadzi Rejestr Dłużników BIG. Jako jedyny z BIG-ów działających w Polsce umożliwia także dostęp do baz Biura Informacji Kredytowej oraz Związku Banków Polskich (6,1 mln informacji o zaległym zadłużeniu przedsiębiorców i konsumentów).

 

iZłoto.pl monitoruje BIG InfoMonitor

 

W ten sposób firmy uczestniczące w ich programie gwarantują, że:

- Przestrzegają prawa i zasad odpowiedzialnego biznesu
- Płacą w terminie
- Nie mają zaległości płatniczych figurujących w rejestrach dłużników
- Uważnie zarządzają swoją płynnością finansową
- Dbają o pozytywną historię kredytową
- Nie zadłużają się ponad miarę
- Starają się wypracować zyski ze swoich działań
- Zapewniają pracownikom odpowiednie warunki pracy i płacy
- Dbają o reputację swojej marki
- Dążą do współpracy tylko z firmami wiarygodnymi finansowo

 

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo potwierdza również spełnianie następujących kryteriów stabilności finansowej:

- Kryterium historii działalności – działają na rynku dłużej niż 6 miesięcy
Kryterium bieżącej wiarygodności płatniczej firmy – nie posiadają odnotowanych zaległości płatniczych w Rejestrze Dłużników BIG oraz w bazie BIK i Systemie BANKOWY REJESTR ZB
Kryterium bieżącej wiarygodności płatniczej właściciela – nie posiadają odnotowanych zaległości konsumenckich w Rejestrze Dłużników BIG oraz bazie BIK i Systemie BANKOWY REJESTR ZBP
Kryterium nie zalegania z podatkami – nie posiadają zaległości płatniczych wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) oraz Urzędu Skarbowego (US)


 
iZłoto.pl to internetowa giełda złota stworzona dla dilerów złota oraz ich klientów, którzy chcą kupić lub sprzedać złoto w sposób wygodny, bezpieczny i korzystny. Na iZłoto.pl kupisz złoto: złote monety, sztabki złota, złote monety bulionowe, srebro inwestycyjne - m.in.: sztabki srebra oraz srebrne monety bulionowe. Na naszej platformie dostępna jest również platyna i pallad w postaci sztabek i monet. Najlepsze ceny złota, oraz największa oferta złota inwestycyjnego od wielu Sprzedających w jednym miejscu.

UWAGA: Administracja portalu iZłoto.pl nie bierze odpowiedzialności za Twoje inwestycje. Inwestuj rozważnie!

Przeglądjąc stronę zgadzasz się na politykę prywatności. W sytuacji gdy nie wyrażasz zgody na korzystanie witryny z cookies prosimy o jej opuszczenie.

Live Chat Software