Ostatnio oglądane Zamknij
  • Loading

Witaj! Załóż konto lub Zaloguj

10 x 1 uncja złota sztabka LBMA (certicard) (nr aukcji: 19428006 )

Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przelew Bankowy
-

Sprzedający

goldonpl (0)

0% Pozytywnych Komentarzy

Dołączył: 2015-04-21

Pozostałe informacje

Numer aukcji: 19428006

Ilość wyświetleń: 37

Data dodania: 2018-02-23 23:20:06

10 x 1 uncja złota sztabka LBMA (certicard)

Zestaw 10 szt sztabki o wadze 1 uncji renomowanej rafinerii akredytowanej przez LBMA. Wszystkie sztabki są nowe i posiadają certyfikat typu Certicard.

Oferujemy sztabki następujących producentów: Perth Mint, Heraeus , Argor - Heraeus oraz Valcambi.

Wysyłka maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności na rachunku bankowym.

Poniżej zdjęcie poglądowe. Wygląd sztabki może być inny w przypadku wyboru innego producenta.


Cena złotej sztabki została skalkulowana w oparciu o aktualny kurs złota, aktualny kurs USD/PLN, koszt bicia oraz marżę dilerską.__Płatność:__ ponieważ cena złota podlega dziennym wahaniom kursowym dlatego na płatność czekamy maksymalnie 1 dzień roboczy ( zaksięgowanie płatności na rachunku bankowym). Po tym terminie zlecenie może zostać anulowane lub cena ulec zmianie.__Dostawa: __ Zamówione walory są wysyłane kurierem pocztex. Transport ubezpieczony jest na pełną wartość zamówienia. Czas dostawy wynosi maksymalnie 5 dni roboczych od otrzymania płatności.Pytania prosimy kierować po nr telefonu: (+48) 508 047 258
iZłoto.pl to internetowa giełda złota stworzona dla dilerów złota oraz ich klientów, którzy chcą kupić lub sprzedać złoto w sposób wygodny, bezpieczny i korzystny. Na iZłoto.pl kupisz złoto: złote monety, sztabki złota, złote monety bulionowe, srebro inwestycyjne - m.in.: sztabki srebra oraz srebrne monety bulionowe. Na naszej platformie dostępna jest również platyna i pallad w postaci sztabek i monet. Najlepsze ceny złota, oraz największa oferta złota inwestycyjnego od wielu Sprzedających w jednym miejscu.

UWAGA: Administracja portalu iZłoto.pl nie bierze odpowiedzialności za Twoje inwestycje. Inwestuj rozważnie!

Przeglądjąc stronę zgadzasz się na politykę prywatności. W sytuacji gdy nie wyrażasz zgody na korzystanie witryny z cookies prosimy o jej opuszczenie.

Live Chat Software