Ostatnio oglądane Zamknij
  • Loading

Witaj! Załóż konto lub Zaloguj

1 gram złota sztabka HERAEUS (nr aukcji: 96836606 )

Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przelew Bankowy
-

Sprzedający

goldonpl (0)

0% Pozytywnych Komentarzy

Dołączył: 2015-04-21

Pozostałe informacje

Numer aukcji: 96836606

Ilość wyświetleń: 82

Data dodania: 2018-01-24 23:30:06

1 gram złota sztabka HERAEUS

Sztabka Heraeus o wadze 1 grama wykonana ze złota próby 999,9.

Wysyłka maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności na rachunku bankowym.
Dostawcą złotych sztabek lokacyjnych jest renomowana szwajcarska firma Argor - Heraeus.Cena złotej sztabki została skalkulowana w oparciu o aktualny kurs złota, aktualny kurs USD/PLN, koszt bicia oraz marżę dilerską.Płatność: ponieważ cena złota podlega dziennym wahaniom kursowym dlatego na płatność czekamy maksymalnie 2 dni robocze ( zaksięgowanie płatności na rachunku bnakowym). Po tym terminie zlecenie może zostać anulowane lub cena ulec zmianie.Dostawa: Termin dostawy wynosi maksymalnie 5 dni roboczych od otrzymania płatności.Pytania prosimy kierować po nr telefonu: (+48) 508 047 258
iZłoto.pl to internetowa giełda złota stworzona dla dilerów złota oraz ich klientów, którzy chcą kupić lub sprzedać złoto w sposób wygodny, bezpieczny i korzystny. Na iZłoto.pl kupisz złoto: złote monety, sztabki złota, złote monety bulionowe, srebro inwestycyjne - m.in.: sztabki srebra oraz srebrne monety bulionowe. Na naszej platformie dostępna jest również platyna i pallad w postaci sztabek i monet. Najlepsze ceny złota, oraz największa oferta złota inwestycyjnego od wielu Sprzedających w jednym miejscu.

UWAGA: Administracja portalu iZłoto.pl nie bierze odpowiedzialności za Twoje inwestycje. Inwestuj rozważnie!

Przeglądjąc stronę zgadzasz się na politykę prywatności. W sytuacji gdy nie wyrażasz zgody na korzystanie witryny z cookies prosimy o jej opuszczenie.

Live Chat Software